Bize Yazın

sercemedya@gmail.com

Bizi Arayın

0542 891 37 78

Bayan Kameraman

BAYAN KAMERAMAN

 

Bayanların kendi aralarında yaptıkları özel gün ve etkinlikler vardır.Bu özel günlerin başında kına gecesi,düğün,nişan,organizasyonlar gelir.Herkesin başından geçen bu organizasyonların tekrarı yoktur.Bu durumda unutulmaması gereken,zaman icersinde tekrar tekrar izlenmesi için kamera çekimi hizmetine ihtiyaç duyulur.Günümüzde kına gecesi organizasyonu adı altında yapılan kız kıza eğlenceler oldukça renkli geçer.Gelin için özel olan bu eğlenceler genelde bayanlar arasında olur.Erkeklerin giremediği bu ortamlarda Bayan kameraman a ihtiyaç vardır.Kına gecesi bayan kamera çekimi hizmeti veren firma olarak sizleri, HD çekim görüntü kalitesiyle kayıt altına alıyor ve en önemli anları sizlere yeniden yaşatır.

Herkes kamera çekebilir fakat herkes neyi çekiceğini bilemez. Kamera çekmek basit bir iş olarak algılansada. Eğlence yerine kamerayı kurup saatlerce durmak kamera çekimi yapmak değildir. Tripod üstünde yani ( AYAKLI ÜSTÜNDE ) kamerayı takarak sağa sola intirmekte bu olayla eş değerdir bir kameraman işini düzgün yapmak istiyorsa o kameranın yeri geldiğinde omuzda yeri geldiğinde elde yeri geldiğinde monofod da yer geldiğindede tripod da olucağını bilmelidir. Aslında düğün, nişan, kına gecesi organizasyonu orda anlatılmak istenilen bir konu yada olaydır. Kamera çekimi hizmeti yapan kameraman bu organizasyonda giriş gelişme sonuç vurgularına dikkat ederek kamera çekimi yapmalı olayı anlaşılır ve güzel bir şekilde sonradan izleyenlere anlatmalıdır.

Örnek verecek olursak: Kamera çekimi yapan firmalar talep doğrultusunda bay veya bayan kameraman ekipmanıyla organizasyon alanına daha misafirler gelmeden gider. Önce organizasyonun yapılacağı yerin, otel yada düğün salonu, neresi olduğunu anlatmak için ismi ile birlikte kayıt alınır. Sonra organizasyonda yapılan süsleme veya ikramlar kayıt edilir. organizasyon için gelen çiçek ve çelenk, tebrik mesajları okunacak çekilde kayıt edilir. Sonra kamera çekimi gelen misafirlerin kimler olduğunu anlatmak için giriş kısmında devam eder. Organizasyon için tüm hazırlıklar yapıldığında gelin damat çıkışı yapılır, pasta varsa pasta kesilir, kınaysa kına yakılır, Takı varsa takı takma merasimi ve eğlence gelişme bölümü olarak kayıt edilir. Sonuç bölümü olarak gelin damat mutluluk temennileri, misafir yolcu etme, gelin damat dilekleri ve vedalarla kamera çekimi tamamlanır.

 

 
20745969_470835746624031_4567123189281897285_o

En Özel Gününüze Son Kala Bayanlar Arası Kına Gecesi Yapmak İsteyen Tüm Değerli Müşterilerimiz İçin Bayan Kameraman ve Bayan Fotoğrafçı Ekip Arkadaşlarımız İle Mutluluğunuza Mutluluk Katıyoruz.

Foto Serçe Ekibi Olarak Öncelikle Profosyonelliği Benimseyerek Siz Değerli Müşterilerimizin En Özel Ve Güzel Anlarını Mutlu Geçirmeleri Ve Akıllardada Hatıralardada En iyi Şekilde Kalması İçin Elimizden Gelenin Fazlasını Yapmaktayız.

 


18558831_431492287225044_2999317347191856845_oBir Firma Düşüninki En Özel Ve Güzel Anınızda Bazı Şeylerin Plandışı Olması Sizin Canınızı Sıkarken Siz Gülümseyin Diye Sizinle Beraber Oynayan, Gülen Güldürmeye Çalışan Kısaca Siz Üzülmeyin Diye İşi Gücü Bırakıp Sizinle İlgilenen Önceliğimiz Sizsiniz Sonra Sizin En Mutlu Anlarınızı Kaydetmemiz.

O Firma Foto Serçe..!

 En Güzel Ve Özel Anların Kaydını Tutmaktan Mutluluk Duyuyoruz.

 

En özel anlarınızı ölümsüzleştirmek ister misiniz ?

Foto Serçe ve Düzce Bayan Fotoğrafçı - Kameraman olarak siz değerli müşterilerimizin en özel anlarını en güzel şekli ile ölümsüzleştiriyoruz. 
 
Uzman kameraman kadromuz ile düğün kamera çekimlerinizi hem uygun fiyatlar ile hem de profesyonel bi şekilde yapmaktayız.
 
Bayanlar arası düzenlenen organizasyonlarda, organizasyonun içerisinde hizmet veren herkes bayan olmalı.
 
Bayan Kameraman gibi bir ihtiyacınıza sadece bayanlardan oluşan geniş ekibimiz ile cevap verebiliyoruz.
 
Bayan Kameraman hizmeti sadece bayanlar arası organizasyonlarda geçerlidir ve profesyonel hizmettir.
 
Organizasyonlarınız için Profesyonel Bayan Kameraman hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Bebek Doğumu, Sünnet, Doğum Günü, Nişan, Kına, Düğün, Mezuniyet, Okul, Tüm Özel Günler.

Bazen yazı değil en güzel anları fotoğraf anlatır… En az yazı kadar kalıcıdır fotoğraf; söz uçar ama yazı da fotoğraf da kalıcıdır…Hayatın en önemli anlarını masalsı karelere dönüştürmek zordur. O anı yakalamayı başarmak, hayatınızın en mucizevi anını ölümsüz kılmak ve o an hissedilen her duyguyu, fotoğraf karelerine aktarmak… Eğer gerçekten doğru fotoğrafçı ve kameraman ile çalışırsanız; yaşadığınız anı size yıllar sonra bile hissettirmeyi başaracak demektir. Çocuzlarımızın ve Kendimizin en özel anlarını da sizinle saklıyoruz.


Tanıtım - Açılış - Organizasyon Video & Fotoğraf Çekimleri

Kurumunuzu mevcut ve potansiyel müşterilerinize tanıtmanın en güzel yolu fotoğraflar ve görseller ile yansıtmaktır. Bilindiği gibi günümüz dünyasında internet ortamında web sayfaları üzerinden bir diyalog olmaksızın sizler ile görüşmeden sizleri web sayfanızdan tanımaktalar. İnternet siteniz sizin yüzünüz firmanız hakkında müşterilerinize daha fazla güven vermek için firmanızı en güzel şekilde gösterin; deneyimli profesyonel kadromuz ile yüksek çözünürlüklü dijital fotoğraf çekimleri ile şirketinizin dış görüntüsünü, araç filonuzu, bayilerinizi, lojistik depolarınızı , İç taraftan firma yöneticisi, departmanlar, kurumunuzun iç mekan görüntüsü, personel ile birebir masa başı çekimleri, Yönetici ve Personel ile kısa video röportaj çekimleri, işlerinizin işleyişi ve kendinizi ifade etmek istediğiniz tüm detayları aktarabilirsiniz. 

Ayrıca satışını veya hizmetini verdiğiniz ürün ve cihazlarınızı fotoğraflıyor, makinelerinizi işlem sırasında full hd video çekimi ile kayıt altına alıyor , sizlerin büyük emek verdiğiniz işletmelerini ve sizleri fotoğraflayarak dijital ortama götürüyoruz. Firmanızın personel yemekleri, toplantı ve organizasyonlarında da sizlere fotoğraf ve kamera hizmeti vermekteyiz.

Video Montajı

Video Montajı Ve Düzeltmeri Günümüzde Telefonlarada Dökülmüş Olsada Profosyonel Ellerin Yapabileceği Kadar İyi Ve kaliteli olmamakta ve HD - 4K Gibi Günümüz Şartlarına göre KALİTELERDE İzlenmemekte Ama Sizde Video Montajı Birleştirmesi Ve Kesim Ekleme Gibi Değişikler İçin Bizi Tercih edebilirsiniz..

Bayan Kameraman

Rezervasyon