Bize Yazın

sercemedya@gmail.com

Bizi Arayın

0542 891 37 78

Erkek Kameraman

ERKEK KAMERAMAN

 

Tüm Çiftlerin Söz, Nişan, Kına, Düğün Gibi veya Anne ve Babaların Çocukları İçin Doğum, Sünnet, Doğum Günü Gibi Özel Günleri Vardır. Herkesin başından geçen bu organizasyonların tekrarı yoktur.

Bu durumda unutulmaması gereken,zaman icersinde tekrar tekrar izlenmesi için kamera çekimi hizmetine ihtiyaç duyulur.Tüm Organizasyonlarda Erkek kamera çekimi hizmeti veren firma olarak sizleri, HD çekim görüntü kalitesiyle kayıt altına alıyor ve en önemli anları sizlere yeniden yaşatır.

Herkes kamera çekebilir fakat herkes neyi çekiceğini bilemez. Kamera çekmek basit bir iş olarak algılansada. Eğlence yerine kamerayı kurup saatlerce durmak kamera çekimi yapmak değildir. Tripod üstünde yani ( AYAKLI ÜSTÜNDE ) kamerayı takarak sağa sola intirmekte bu olayla eş değerdir bir kameraman işini düzgün yapmak istiyorsa o kameranın yeri geldiğinde omuzda yeri geldiğinde elde yeri geldiğinde monofod da yer geldiğindede tripod da olucağını bilmelidir. Aslında düğün, nişan, kına gecesi organizasyonu orda anlatılmak istenilen bir konu yada olaydır. Kamera çekimi hizmeti yapan kameraman bu organizasyonda giriş gelişme sonuç vurgularına dikkat ederek kamera çekimi yapmalı olayı anlaşılır ve güzel bir şekilde sonradan izleyenlere anlatmalıdır.

Örnek verecek olursak: Kamera çekimi yapan firmalar talep doğrultusunda bay veya bayan kameraman ekipmanıyla organizasyon alanına daha misafirler gelmeden gider. Önce organizasyonun yapılacağı yerin, otel yada düğün salonu, neresi olduğunu anlatmak için ismi ile birlikte kayıt alınır. Sonra organizasyonda yapılan süsleme veya ikramlar kayıt edilir. organizasyon için gelen çiçek ve çelenk, tebrik mesajları okunacak çekilde kayıt edilir. Sonra kamera çekimi gelen misafirlerin kimler olduğunu anlatmak için giriş kısmında devam eder. Organizasyon için tüm hazırlıklar yapıldığında gelin damat çıkışı yapılır, pasta varsa pasta kesilir, kınaysa kına yakılır, Takı varsa takı takma merasimi ve eğlence gelişme bölümü olarak kayıt edilir. Sonuç bölümü olarak gelin damat mutluluk temennileri, misafir yolcu etme, gelin damat dilekleri ve vedalarla kamera çekimi tamamlanır.

Erkek Kameraman

Rezervasyon