Bize Yazın

sercemedya@gmail.com

Bizi Arayın

0542 891 37 78

Erkek Fotoğrafçı

ERKEK FOTOĞRAFÇI

 

Tüm Çiftlerin Söz, Nişan, Kına, Düğün Gibi veya Anne ve Babaların Çocukları İçin Doğum, Sünnet, Doğum Günü Gibi Özel Günleri Vardır. Herkesin başından geçen bu organizasyonların tekrarı yoktur.Bu durumda unutulmaması gereken,zaman icersinde tekrar tekrar bakılması için fotoğraf çekimi hizmetine ihtiyaç duyulur. Tüm Organizasyonlarda Bay - Bayan fotoğraf çekimi hizmeti veren firma olarak sizleri, Prof çekim görüntü kalitesiyle kayıt altına alır ve en önemli anları sizlere yeniden yaşatır.

Herkes fotoğraf çekebilir fakat herkes neyi çekiceğini bilemez. Fotoğraf çekmek basit bir iş olarak algılansada. Eğlence yerine fotoğraf kurup saatlerce durmak fotoğraf çekimi yapmak değildir. Yada hem Kamera Çekerek hemde aynı kişinin fotoğraf çekmeside buna eşdeğerdir. Aslında düğün, nişan, kına gecesi organizasyonu orda anlatılmak istenilen bir konu yada olaydır. Fotoğraf çekimi hizmeti yapan fotoğrafçı bu organizasyonda giriş gelişme sonuç vurgularına dikkat ederek fotoğraf çekimi yapmalı olayı anlaşılır ve güzel bir şekilde sonradan izleyenlere anlatmalıdır.

Örnek verecek olursak: Fotoğraf çekimi yapan firmalar talep doğrultusunda bay veya bayan fotoğrafçı ekipmanıyla organizasyon alanına daha misafirler gelmeden gider. Önce organizasyonun yapılacağı yerin, otel yada düğün salonu, neresi olduğunu anlatmak için ismi ile birlikte kayıt alınır. Sonra organizasyonda yapılan süsleme veya ikramlar kayıt edilir. organizasyon için gelen çiçek ve çelenk, tebrik mesajları okunacak çekilde kayıt edilir. Sonra fotoğraf çekimi gelen misafirlerin kimler olduğunu anlatmak için giriş kısmında devam eder. Organizasyon için tüm hazırlıklar yapıldığında gelin damat çıkışı yapılır, pasta varsa pasta kesilir, kınaysa kına yakılır, Takı varsa takı takma merasimi ve eğlence gelişme bölümü olarak kayıt edilir. Sonuç bölümü olarak gelin damat mutluluk temennileri, misafir yolcu etme, gelin damat dilekleri ve vedalarla kamera çekimi tamamlanır.

Erkek Fotoğrafçı

Rezervasyon