Bize Yazın

sercemedya@gmail.com

Bizi Arayın

0542 891 37 78

Havadan Dron Çekimi

Drone ( Havadan ) Çekim

 

Drone ( Havadan ) Çekim

Hayatımızın en değerli anılarından biri, hayatımızı sevdiğimiz kişi ile birleştirdiğimiz o kutsal andır. Bundan sonraki yaşamımızı birleştirmeye yönelik yeminimize yalnız birbirimiz değil sevdiklerimizin de şahit olduğu düğünler, Türk kültüründe çok önemli bir yere sahiptir. Orta Asya’da dahi bu güzel geleneği gerçekleştiren atalarımız düğünlere kutsal bir misyon yüklemiştir.

Düğünler yalnız gerçekleştiği zaman diliminde değil hayatımızın geri kalanında da bizleri mutlu etmektedir. Bu nedenle görsel kayıt cihazları ile kayıt altına alınırlar. Önceleri amatör fotoğraf makineleri ile belirli bir kalite ile kayıt edilebilirken günümüzde 4K video çekebilen Drone’lar aracılığı ile havadan düğün çekimi gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede hayatımızın en değerli anları uzun yıllar boyunca tıpkı o günkü netliğinde elimizin altında oluyor.

DJI-S900-600x400-1

Bu köklü geleneğin çağımız teknoloji imkanları sayesinde zamana yenik düşmediğini söyleyebiliriz. Zira 4K video kalitesinde kaydedilen düğünleriniz çok uzun yıllar o güzel düğün günü gibi taze olacaktır. Bu bağlamda biz de Drone İle Çekim ailesi olarak düğünlerinizi üst düzey video kalitesinde kayıt altına alarak çok uygun fiyatlara kaliteli hizmet sunuyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken sitemiz üzerinde yer alan iletişim formlarını kullanarak bizimle iletişime geçmeniz.

 

Bebek Doğumu, Sünnet, Doğum Günü, Nişan, Kına, Düğün, Mezuniyet, Okul, Tüm Özel Günler.

Bazen yazı değil en güzel anları fotoğraf anlatır… En az yazı kadar kalıcıdır fotoğraf; söz uçar ama yazı da fotoğraf da kalıcıdır…Hayatın en önemli anlarını masalsı karelere dönüştürmek zordur. O anı yakalamayı başarmak, hayatınızın en mucizevi anını ölümsüz kılmak ve o an hissedilen her duyguyu, fotoğraf karelerine aktarmak… Eğer gerçekten doğru fotoğrafçı ve kameraman ile çalışırsanız; yaşadığınız anı size yıllar sonra bile hissettirmeyi başaracak demektir. Çocuzlarımızın ve Kendimizin en özel anlarını da sizinle saklıyoruz.


Tanıtım - Açılış - Organizasyon Video & Fotoğraf Çekimleri

Kurumunuzu mevcut ve potansiyel müşterilerinize tanıtmanın en güzel yolu fotoğraflar ve görseller ile yansıtmaktır. Bilindiği gibi günümüz dünyasında internet ortamında web sayfaları üzerinden bir diyalog olmaksızın sizler ile görüşmeden sizleri web sayfanızdan tanımaktalar. İnternet siteniz sizin yüzünüz firmanız hakkında müşterilerinize daha fazla güven vermek için firmanızı en güzel şekilde gösterin; deneyimli profesyonel kadromuz ile yüksek çözünürlüklü dijital fotoğraf çekimleri ile şirketinizin dış görüntüsünü, araç filonuzu, bayilerinizi, lojistik depolarınızı , İç taraftan firma yöneticisi, departmanlar, kurumunuzun iç mekan görüntüsü, personel ile birebir masa başı çekimleri, Yönetici ve Personel ile kısa video röportaj çekimleri, işlerinizin işleyişi ve kendinizi ifade etmek istediğiniz tüm detayları aktarabilirsiniz. 

Ayrıca satışını veya hizmetini verdiğiniz ürün ve cihazlarınızı fotoğraflıyor, makinelerinizi işlem sırasında full hd video çekimi ile kayıt altına alıyor , sizlerin büyük emek verdiğiniz işletmelerini ve sizleri fotoğraflayarak dijital ortama götürüyoruz. Firmanızın personel yemekleri, toplantı ve organizasyonlarında da sizlere fotoğraf ve kamera hizmeti vermekteyiz.

Video Montajı

Video Montajı Ve Düzeltmeri Günümüzde Telefonlarada Dökülmüş Olsada Profosyonel Ellerin Yapabileceği Kadar İyi Ve kaliteli olmamakta ve HD - 4K Gibi Günümüz Şartlarına göre KALİTELERDE İzlenmemekte Ama Sizde Video Montajı Birleştirmesi Ve Kesim Ekleme Gibi Değişikler İçin Bizi Tercih edebilirsiniz..

Havadan Dron Çekimi

Rezervasyon