Bize Yazın

sercemedya@gmail.com

Bizi Arayın

0542 891 37 78

Albüm Çekimi

Dış Mekan (Albüm) Çekimi

 

Dış Çekim

Bir tek gün yaşayacağınız sünnet, nişan, düğün, mezuniyet heyecanınızı dış mekan çekimleriyle farklılaştırıyoruz. Dilerseniz tarihi bir mekanın dokusuyla, dilerseniz açık havada doğanın tatlı büyüsüyle buluşturarak, fotoğraflarınızı eşsiz güzellikte sunuyoruz. Sizler de, dış mekan çekimi tercih ederek, bu farkı bizimle yaşayın...

Bebek Doğumu, Sünnet, Doğum Günü, Nişan, Kına, Düğün, Mezuniyet, Okul, Tüm Özel Günler.

Bazen yazı değil en güzel anları fotoğraf anlatır… En az yazı kadar kalıcıdır fotoğraf; söz uçar ama yazı da fotoğraf da kalıcıdır…Hayatın en önemli anlarını masalsı karelere dönüştürmek zordur. O anı yakalamayı başarmak, hayatınızın en mucizevi anını ölümsüz kılmak ve o an hissedilen her duyguyu, fotoğraf karelerine aktarmak… Eğer gerçekten doğru fotoğrafçı ve kameraman ile çalışırsanız; yaşadığınız anı size yıllar sonra bile hissettirmeyi başaracak demektir. Çocuzlarımızın ve Kendimizin en özel anlarını da sizinle saklıyoruz.


Tanıtım - Açılış - Organizasyon Video & Fotoğraf Çekimleri

Kurumunuzu mevcut ve potansiyel müşterilerinize tanıtmanın en güzel yolu fotoğraflar ve görseller ile yansıtmaktır. Bilindiği gibi günümüz dünyasında internet ortamında web sayfaları üzerinden bir diyalog olmaksızın sizler ile görüşmeden sizleri web sayfanızdan tanımaktalar. İnternet siteniz sizin yüzünüz firmanız hakkında müşterilerinize daha fazla güven vermek için firmanızı en güzel şekilde gösterin; deneyimli profesyonel kadromuz ile yüksek çözünürlüklü dijital fotoğraf çekimleri ile şirketinizin dış görüntüsünü, araç filonuzu, bayilerinizi, lojistik depolarınızı , İç taraftan firma yöneticisi, departmanlar, kurumunuzun iç mekan görüntüsü, personel ile birebir masa başı çekimleri, Yönetici ve Personel ile kısa video röportaj çekimleri, işlerinizin işleyişi ve kendinizi ifade etmek istediğiniz tüm detayları aktarabilirsiniz. 

Ayrıca satışını veya hizmetini verdiğiniz ürün ve cihazlarınızı fotoğraflıyor, makinelerinizi işlem sırasında full hd video çekimi ile kayıt altına alıyor , sizlerin büyük emek verdiğiniz işletmelerini ve sizleri fotoğraflayarak dijital ortama götürüyoruz. Firmanızın personel yemekleri, toplantı ve organizasyonlarında da sizlere fotoğraf ve kamera hizmeti vermekteyiz.

 

Rezervasyon