Bize Yazın

sercemedya@gmail.com

Bizi Arayın

0542 891 37 78

Biz Kimiz ?

Fotoğrafçılık ve Video Çekimini 9 Seneyi Aşkın Süredir Yapmakta Olup 3 Yılı Aşkın Süredir Resmi Anlamda Firmamız Kurulmuş Firmamız Bu Sektörün En İYİLERİNDEN Biri Olmayı Kısa Sürede Yakalamış Ve Profosyenel Anlamda Bayan ve Bay Kameraman-Fotoğrafçı Ekip Arkadaşları Yetiştirerek Tüm Müşterilerimize Profosyonel Anlamda Hizmet Vermeye Devam Etmiştir ( DÜZCE ) İlinde Birden Fazla Düğün Salonu, Kır Bahçeleri İle Anlaşması Olarak Elit Mekanalrdada Hizmet Vermektedir, Bunun Dışında Ekip Bünyesi Büyüklüğü Sebebi İle Dış Organizasyonlardada Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.
.
MİSYONUMUZ - VİZYONUMUZ - DEĞERLERİMİZ
.
• Kuruluşumuzun varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin üretildiğini tanımlayan MİSYON’umuz;
.
Müşteri Memnuniyeti Yanı Sıra Uygun Fiyata Kaliteyi Sunmayı Hedeflemiş Yalan Yerine Doğrularla İlerlemeyi Tercih Etmiş Bir Firmayız.
.
Yaratıcı çözümler üreten ekibimiz 7 24 destek vermektedir. Destek ekibimizden ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.
Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş uzman ekibimiz çalışmalarınızı diyalog içerisinde kısa zamanda tamamlar.

`- Serçe Medya Daha Önceki Seneler Farklı İsimlerle Çalışmış Müşterilerinin Ayağına Hizmetini Getirmiş daima müşteri menuniyeti ön plana koymuş bir Kuruluştur.

`- Daha Önceki Senelerde Kullandığı Farklı İsimlerle De Aynı işi benimsemiz büro açmayarak maliyeti düşürüp bunuda siz sayın müşterilerimize fiyat konusunda elinden gelen bütün yardımı yaparak uygun fiyat sunmaya çalışmıştır.

`- 2015 tarihinde Serçe Medya Olarak Tekrardan Kurularak Hem İnternet Üzerinden Tüm Türkiyeye Hemde Ekimiz Üyelerinin (Düzce) VE İLÇELERİNİ Dolaşarak Altıkları Siparişlerle Hem Müşterilerimize Uygun Fiyat Hemde Özel İlgi Sunmaya Başlamıştır Siz Yorulmadan Biz sizin için sizin istediklerinizi yapmaya devam ediyoruz.

`- Yaptığımız İşler Matbaa Ürünü Olan Tüm Baskılar Ve Web Tasarımıdır Bunun Dışında Bazı Özel Günlerde Organizasyon Yapmayı Benipsemiş Bir Kuruluşuz.

`- 2016 Yılının Haziran Ayında SerceHediye.com U da Bünyesine Katan Firmamız Serçe Medya Sercehediye.com E-Ticaret Sitesi ile Kişiye özel Hediye Ürünleri Ve 15.000 Adet ürünü Tüm Türkiyeye uygun Fiyatlarla Satmayı VE Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo İle Müşteri Odaklı Çalışmayı Hedeflemiştir, Bu Sercehediye.com Da Hediyeden Hariç Bir Çokta ürün Bulunmakta Bunun Dışında Müşteriler kendi Özel Hediyelerinin Tasarımalrını Kendileri Yapabilmektedir..

 MİSYONUMUZ  - VİZYONUMUZ - DEĞERLERİMİZ

•    Kuruluşumuzun varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin üretildiğini tanımlayan MİSYON’umuz;

•    Faaliyete başladığımız yıldan bugüne kadar olduğu gibi, baskı teknolojileri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, çözüm ve baskı desteğini sağlamak.
Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir kuruluş olmak.
Çözüm ortakları ile büyümek ve onlara değer katmak.
İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak.

•    Kuruluşumuzu kurmak istediği geleceği ve Şirketimizin ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden VİZYON’umuz ;

Ekonomik, hızlı ve kaliteli baskı çözümlerimiz ile müşterilerimizi  geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır.

•    Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve Şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir;

Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz.
Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur. Herzaman Kendimizi Sizin Yerinize Koyuyoruz Ve Öyle Düşünüp Yapıyoruz..

EKİBİMİZ

 

Sizin için Tüm Hızıyla Çalışmalarına Devam Etmektedir.

Tanıtım